Élmények és emlékek nyugdíjas csoportoknak | Mézeskalács Múzeum

Élmények és emlékek nyugdíjas csoportoknak

Öreg ember nem vén ember - gazdagodjon élményekkel és emlékekkel

A múltat mi sem tudjuk visszahozni.
Emlékeket, élményeket, érzéseket elevenítünk fel, mert hisszük, hogy az ember annál gazdagabb, minél több emléke van.
Hivatásunk, hogy saját emlékeink megosztásával gazdagabbá tegyük Önt.
Kiállításunk, filmünk, személyes kíséretünk és teljes kínálatunk mind-mind ezt a célt szolgálják.
  • Emlékszik a régi cukorkákra? A tejdropszra, narancsgerezre, málnaszemre? Dédapánk gépe az évszázados márványasztalon és filmünk cukorkás képkockái régi ízeket, zamatokat csalogatnak elő.
  • Vásározó ládánk, márcos edényünk, fotóink a régi búcsúk hangulatát idézik fel. Emlékszik gyermekkora búcsúira?
  • Kiállított gyertyakészítő masináink életre keltik azokat az időket, amikor még nem számítógép által vezérelt gépsorok ontottak magukból mindenfélét, hanem kézi munkával, nagy odafigyeléssel, lélekkel termelt minden iparos mester.
  • "Mézeskalács szívet küldök neked, tükör lesz a közepén." Múzeumunkban nem csak eszközöket, hanem számtalan, különbözően feldíszített mézeskalácsot is láthat.
Mézeskalács Mintabolt, Szekszárd

És mivel fűszerezzük meg kiállításunkat?

A már sokat emlegetett filmmel, mely bemutat minden kiállított eszközt használat közben. A filmen a Petrits család tagjai termelnek, dolgoznak, megmutatják, hogy hogyan működnek a régi masinák.
Kívánságára mindezt megkoronázhatjuk egy személyes találkozóval, tárlatvezetéssel, mely során a Petrits család egy tagja kalauzolja Önöket, mesél a családról a kiállításról, a mesterségről, múltról, jelenről, jövőről. A személyes találkozóhoz kérjük, hogy 3-4 nappal előre jelezzék igényüket, hogy a szolgáltatást mindenképpen biztosítani tudjuk.

Nyugdíjasok számára csoportos kedvezmény:

Legalább 15 fő érkezése esetén mindössze 350,- Ft / fő áron kínáljuk Önöknek a múzeumi belépőt.

A személyes találkozás, tárlatvezetés:

A legalább 25 fővel érkező csoportok számára a személyes tárlatvezetésünket ajándékba adjuk. Ám az ez alatti létszámú csoportoknak is csak 3000,- forintba kerül alkalmanként.

Kedvező áron vásárolhat saját készítésű termékeinkből.

A múzeum melletti mintaboltunkban kedvező áron vásárolhat saját készítésű termékeinkből.

Kínálatunk:

• Finom, puha és zamatos mézes puszedlik
  • Hangulatos gyertyák
  • Gyönyörű mézeskalácsok
  • Múltidéző kézműves cukorkák
  • Szekszárdi márcos italok
  • Tea, kávé, fagylalt
telefonos bejeletkezés
telefonos bejeletkezés
>>>> Hírlevél >>>>
Akciók, aktualitások, újdonságok
első kézből, azonnal Önnek
Hogyan szólíthatjuk?*:

E-mail cím*:

E-mail címét bizalmasan kezeljük, harmadik személynek nem adjuk ki. A feliratkozás önkéntes és semmilyen kötelezettséggel nem jár! Bármikor, egyetlen kattintással leiratkozhat! A weboldal teljes jogi nyilatkozata itt olvasható.